Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.12, 19:54   #340
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Şarkının, "Kapıldım gidiyorum bahtımın rüzgarına" kısmını içimden geçerirek dalayım mevzuya bıraktığın yerden.

Ben zaten o cenifır denen hatundan kıl kapmıştım, boşuna değilmiş demek. O kadar kadını hasetinden çatlatmak için yerli-yersiz sallayıp duruyordu onları. Allah'tan biz erkek milleti kıskanacak bir şey bulamamıştık kadında. Hee yanındakileri kıskananlar vardı muhakkak hemcinslerim arasında ama sanırım onlarda eşekten düşmüş karpuza dönmüşlerdir bu haber sonrası.
Sen şimdi "ya sen?" diye soruyorsundur veya soracaksın. Ben kalçaya kalça demem kalça benim olmadıkça...

Ben daha pikeye yeni geçiş yapmışken Antalya dolaylarından yorgan sesleri gelmesini önce bir yadırgadım, ama sonrasında forumda Antalya konusuna attığın resimler gelince aklıma, o dağların yamacında geceleri donmanız normal diye düşündüm. Yanlış mı düşündüm?
Mediter oranı buranı kapat artık sen de üşütürsün falan maazallah.

Şehit ailelerine yapılan 4 küsür liralık zammı okuyunca "vatan sağolsun" demiştim. Hatta forumda açılan konusunun altına da aynı yorumu yapmıştım. Çocuklarının aptalca politikalar sonucu ellerinden alınmasına sadece 2 cümle ile cevap verenlerin, onlara reva görülen bu zam karşısında verecekleri tepkinin bu kadar bile olmayacağını düşünmüştüm. Bu zam yapılalı 4-5 gün oluyor sanırım. Zaman beni haklı çıkardı ve yükselen bir ses duyamadım sokaklarda...

Emeklileri örgütlemeyi falan düşünmüyorum. Bizim vekiller avantasız iş göremeyeceği için Halk bankasının bu yaklaşımını normal karşılıyorum. Adamlar rüşveti yiyene veriyorlar... Zehir zıkkım olsun...

Kerevizin gelen mevsimine sevindim. Tabi bu sevincim kereviz bollaşacak veya ucuzlayacak diye değil. Onun mevsimi ile Ayva mevsiminin bir arada gelmesi ve geçen hafta alıpta yiyemediğim o iki ayvanın çok daha güzellerinin bu hafta tezgahlara düşecek olması beni sevindiren.

Tırnağım var kelimi kaşıyabiliyorum. (Bu kahve konusundaki göndermene, göndermeydi. Adrese teslim yani)

Sen kerevizini ye, ben ayvayı yerim.

Lale madem DJ'lik işine kalkıştın sür bakalım şu teybe şimdi bir Zeki Müren kaseti de kulaklarımızın pası silinsin. (Bu satırda da Turgut-Semra Özal ikilisini yad etmiş gibi oldum iyi mi?)

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.