Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.12, 00:01   #43
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20034
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Şu an kim olsaydı terörü bitirirdi?

Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu terörü bitirir. diyor ki;
Bu Ülkenin İki Büyük Sorunu Var: 1.Cehalet 2.Yoksulluk .... Bizi yıllardır uyuttular, avuttular ve soydular."

Böyle olmadı mı ? Sorunu teşhis edebilmek çok önemli.. yaşı müsait olanlar (yaşlı demeyim) çok iyi biliyorlar...çalışıp üretip kazanabilen parmakla gösterilcek kadar çok çok az ülkemizde.. Toplumumuz kendi ön yargılarından kurtulamadığı sürece, sorunların çözümü hep ötelenecek.. Benim partim Atatürk'ün partisi diye övünenler, görmezler ki duymazlar ki, şimdi ki genel başkanları ve yöneticileri, yeni chp yiz diye ısrarla üstünde dururlar, CHP'deki değişimin en açık kanıtı, Parti Meclisi'ne seçilen 41 yaşındaki ilahiyatçı Dr. Muhammet Çakmak; Fethullah Gülen bilgedir, saygıyla selamlıyorum der.. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu CIA analistine bilgi verdiğini kabul eder (29 şubat 2012) bu şahısın Habur mahkemelerini organize ettiğini bilen biliyor heralde ?? 7 Şub 2011 – CHP'li Süheyl Batum “Koca bir askeri yıktılar, meğer kağıttan kaplanmış, biz bunu asker zannedermişiz” der ... CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün ü ise hiç anlatmayım. CHP İzmir Milletvekili Rıza Türmen'in “Türklük tanımından vazgeçelim” diye önerir.. (ilk olarak s.Batum da demişti)..Bihlun Tamaylıgil mi diyeyim milletvekili maaşı 2 günde eriyor diyen Şafak Pavey mi diyeyim...

ak parti değil, akepe ... konuşmaya gerek duymuyorum....

ve MHP..Hiç kimse Devlet Bey'in bu partiye verdiği zarar kadar zarar veremezdi kanımca.. iyi niyetinden asla şüphe etmediğim ama yanlış kararlar alarak tarihi hata yapan bir lider aklıma soru işaretleri gelmesine sebep oluyor. 1-zamanında önce koalisyonu bozup seçime gitti, akepe yi bu milletin ve devletin başına bela etti.. 2- cumhurbaşkanı seçiminde, akepe ye el verdi, benim cumhurbaşkanım değil -red ederim- a.g. ün seçilmesiine katkı yaptı. 3-teskereye evet dedi.. (yerel seçimlerin erkene alınması gibi, terör gibi bazı konularda akepeye destek vermesini dile getirmiyorum bile).. olası çıkacak bir savaşta, en az akepe kadar Mhp de vebal altında olacaktır- ŞEHİTLERİMİZ- olursa...Bu milletin çocukları kadınları erkekleri, bir zamanlar; kendi kurtuluşları için, özgürlükleri için severek ölüme gittiler, şehit oldular.. yetmedi mi Kore'de verdiğimiz şehitler ?? Suriye de yaşananlar o ülkenin iç meselesidir.. sınırlarımızı korur, gereken bi durumda , müdahale edilir...suriye de yaşananların bir oyun olduğunu gözler görmez mi??? beyinler algılamaz mı hala ??

ve şimdi....

Neden hala - biz yedi göbek chpliyiz- Atatürk'ün partisindenim- mhp gelecek dertler bitecek- terör bitecek- söylemleri ?? 1950 yılından beri ''tek başına'' iktidara gelemeyen bi chp ( mi desem yenichp mi)- iktidarı eliyle veren bi mhp ??... ülkeyi peşkeş çeken bi iktidar (bakınız limanlar- fabrikalar-telekom-bankalar) ??

. “Dün dünde kaldı cancağızım, bugün (artık) yeni şeyler söylemek lazım” .... oylar boşa gidecekmiş... Doluya gitti de ne oldu? mhp meclise giremezse ülke için kötü olurmuş- girdi de ne oldu?? akepe ye destek verdi veriyo verecek.... chp mecliste ne oldu ???Atam'ın partisinin içi vatan hainleri, masonlar dolmuş... Anayasadan Türklük tanımını kaldırmak isterler...cia ya bilgi verirler...

velhasıl sloganı bile güzel.. YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ !!

(Biz bütün milletleri severiz ama en çok kendi milletimizi severiz O. Pamukoğlu)

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.