Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.12, 06:27   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131231
Aldığı Teşekkür: 42617
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İmgesel Atatürk

Konuyu okurken, anlam vermeye basladim.
Konu güzeldide, bir ani hemen aklima geldi.
Bu dava Afganistanda olmustu.
Ideallerini ve tarihi eserlerini, bir CIA´de egitim görmüs it yardiminla bombalamislardi.

Simdilikte ayni dava oldugunun kanisindayim.
Yavas yavas eserlerini kaldirtip, milleti düsman duygularinla beynini yikayip.
Tarihi duygularini unutturmak, Tarihin tahrip edip, Cumhuriyeti Talibanlastirmak.

Tabiki bunlar bunu ilk adimda, yapamiycaklarini tabiki biliyorlar.
Onun icin uzun menzilli projeler güdüp, adim adim, kasik kasik pisliklerini dagitiyorlar.
Birden serpmeye kalksalar, kokusu birden dikkat cekip, Milletin buna müsade etmeyeceginin kanisindalar.

En iyi düsman, kollarinda yetistirdigin düsman projesinle, 4+4+4 projesini ayaklandirmislar.
Cocuklari tarafindan, vurdurtma özenini tasiyan zihniyeti, asilamaga calistirmak niyetinde olduklarini zannediyorum.

Hitlerde zamaninda kücük adimlarla baslamisti.
Yavas yavas milletin bir kismini arkasina alabildikten sonra, bastan kücük adimlarla, ilerlemis, sonundada son hamlesini vurmustu.
O andan sonrada, bunun durdurulmasinin, imkansiz olan bir durum oldugunun kanisina varan iktidar, kurban gideceklerine, köpeklerle havlamayi dogal olarak görmüslerdi.

Ayni simdi Türkiyede olan Politik durum gibi.
Ayni Afganistandaki gibi, heykelleri bombalamis olmasalar bile, sanirsam, kücük ekiplerle, Atatürk´ün heykellerine suikast düzenlediklerini zannediyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.