Konu: Masonluk
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.10.12, 14:12   #26
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Masonluk

Ben yahudilerle masonların bir tutulmasını doğru bulmuyorum. Her yahudi mason değildir ya da mason olmayan yahudiler vardır. Tarihimizde Mason Şeyhülislam'ımımız bile vardır. Masonluk ile Siyonizm ülküsü birlikte düşünülebilir ki; nihai hedefleri ya da felsefi temelleri Siyonizm'dir.

Bu arada M harfiyle alakalı olarak Gmail'in logosuyla, İtalyadaki Gladyo operasyonlarının arkasından çıkan, P2 mason locasının logosu arasındaki benzerliğe bakılabilir. Bunların dışında bir de Mc Donalds'ın M'si vardır ki; ona da Johnny Depp'in Karanlık Gölgeler adlı filminde, şaka yollu dokundurulmuştu. Tabii ki biraz alaya alan bir yaklaşım ve insanların gülmesi için yapılmış bir sahne gibi görünse de ben herşeye gülüp geçmenin doğru olmadığı kanaatindeyim.