Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.10.12, 19:43   #341
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75974
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Hac mevsiminde çalışmak için Irak üzerinden Suudi Arabistan'a giden 1200 Türk'e el konulmuş. (tamam "alıkonulmuş" ama bu daha çok hoşuma gitti)

Gerekçe Irak merkezi hükümetinden vize almamalarıymış. Buraya kadar haberde bir şey yok, ta ki "Güvenli bir yerde tutuluyorlar" lafına kadar. Irak'ta bile böyle bir yer varsa benim tavsiyem o 1200 kişi orada kalsın. Bizim memlekette bu kadar kalabalığı sığdırabileceğimiz güvenli bir mekan kalmadı sanırım. İti, uğursuz sardı her tarafı...

Şimdi bu resme iyice bakıp bir de başlığa dikkat edin. Panik butonu diye kastedilen şey Aile içi şiddeti engellemek için geliştirilen bir sistem ve saldırıya maruz kalan kişinin bir düğme ile yardım almasını sağlayacakmış. Umarım gerekli faydayı sağlar.

Ama eğer ben şu tanıtımda olsaydım ve Bakan Şahin'in bu ifadesini görseydim o butona basan ikinci kişi olurdum kesin.

Fazıl Say'ın Twitterden paylaştığı Ömer Hayyam'a ait olduğu düşünülen dörtlüğün davasına bugün başlanmış. "Halkın dini değerlerini alenen aşağılama" gerekçesi ile açılan dava ile girmek istemedikleri, her fırsatta gavur olarak niteledikleri ama buna rağmen iki yüzlülüğün daniskasını yaparak oluşturdukları AB bakanlığının başına oturttukları bakan sıfatlı şahsın açıklaması beni bugün güldüren şeylerin başında geliyor.

Dayı, dava ile ilgili "Yargı onu saçmaladı saysın. Keşke Fazıl Say bizi bunu, uluslararası platformda anlatma durumuna düşürmeseydi" demiş...

Adama demezler mi, kendisine bile ait olmayan ve her yerde yayınlanan bir dörtlük yüzünden birilerine dava açıp, mahkemelerde süründürürken, ülkeni düşürdüğün durumu düşünmek yerine, sen ne demeye bu kadar saçmalıyorsun?

Demezler değil mi?

Şimdi aldığım bir haberi veriyorum, ayrıntılar daha sonra gelecekmiş.

Maliye bakanı İngiliz Şimşek, zaten "mezarda emeklilik" olarak bilinen ve 65 yaşa çıkarılan emeklilik yaşının daha da yükseltileceğinin sinyalini vermiş.

Yazık bu hükümete ya!.. Milletin kömürünü, makarnasını, mercimeğini, beyaz eşyasını düşün üstüne bir de maaş bağla. Bu halka ne yapılsa yaranılmaz, kaldırın gitsin emeklilik sistemini ve rahat edin yahu!.. İlk seçimlerde oyunuz %65

Milli takım kampında Emre-Volkan ikilisiyle Burak-Selçuk arasında düzenlenen eşli boks maçında kaybeden Milli duygular ve milli takım olmuş.

Sadece saha da değil saha dışında da rezilsiniz...

Uzattım sanırım, kerevizzzzzzzzzzzzzz

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.