Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.10.12, 17:51   #26
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ernesto Che Guevara Kimdir?

Dalgakıran'ın yapmış olduğu alıntı, ben Karagöz'ün o mesajına cevap yazarken yoktu ve sanırım ben cevabı yazarken eklenmiş.

Burada Atatürk'le Che kıyaslaması yapan densiz durumuna düşmüşüm farkında olmadan sanırım.

Che konusu başlığı altında böyle bir kıyaslamaya girmek ise ne kadar doğrudur bunun takdiride herkesin kendisine ait tabi.

Yeri midir bilemem ama bari şu kıssadan hisseyide paylaşayım ve bu konudaki son mesajım olsun.

"İki kişi tartıştıkları konuda bir sonuca varamayınca kalkıp zamanın ünlü bir din alimine giderler.

Derler ki: Üstad, biz bir konuda fikir danışmaya geldik. Birimiz sabah namazını kıldığı abdestle yatsı namazını da kılıyor, diğerimiz ise her namaz başına bir abdest alıyor. Hangimiz diğerinden üstündür?

Üstad der ki: Sen her namaz için bir abdest aldığına göre imanın güçlüdür, sen de bu kadar uzun süreli dayanabildiğine göre kıçın güçlüdür. Hangi konuda yarıştığınızı bilmek lâzım."

Saygılarımla...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.