Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.10.12, 21:30   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kraliçe Elizabeth ve Amerikan Başkanları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rukia Mesajı göster
Ronald Reagan ile birlikteyken çok somurtkan gördüm kendisini. Artık darısı 12.nin başına

Ve evet bence de artık bitmesi gereken bir olgu.

Teşekkkürler Karagöz.

Belkide Toprak bile kabül etmedigindendir, su süren hükümdarligi.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
İngiltere'nin çağ dışı yönetimi kadar hiçbir yönetimden bu kadar nefret etmiyorum bunuda itirafım olarak sayın..(fazlamı anarşist kanım var ne)

Hic zannetmiyorum, belkide tarihi kitablardan, fazla tarihlerini ögrenmis olabilirsin, ondan gelebilir.

Tarihte Hindistan, Pakistan ve Afganistan düsmanliginin icadinda yardimci olan bir ülke.

Bir taraftan Hirsizliginla, öbür taraftanda Vahsiliginle cok iz brakmistir.

Gemilerinle Ilk olarak Hindistani kesfettiginde, adamlarinla gelip, Dua merkezlerinin catilarini sirtlarinda gemilerine tasiyan toplayan bir ulus.

Öbür taraftanda Hindistan Pakistan bölgesinde, bir ulusun ellerini kestirmekle hünerini büyütmüs bir ulus.

Ellerini kestirmenin sebebi, su örümcek agalarini örebilen teknige sahip olduklarindan ve bu teknigi Ingilizlere ögretmekten caydiklarindan.

Bu bilgiye sahip olamiyan Ingilizler, bütün bölgenin insanlarini toplayip, ellerini dibinden kestirmisti, böylece bu teknikte unutuluma terk edildi.

Burada bulunan baska bir konuyla, bunu karsilastirdigimda, oradaki insanlarin, simdiki Türkiye siniri icinde bulunan insanlardan olabilecegi kanisina varmistim.

Buradada büyük örümcek ve aglarindan bahsediliyordu.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.