Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.12, 00:00   #613
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
İdiot u anlatan bir film nasıl komik olabilir ki?
Son zamanlarda bir sürü saçma film yapılıyor, konu mu yok.
Toplumlarda genelde zayıf karakterlerle dalga geçilir. Zihinsel olarak yeterli olmayan insanlar ile alay etmek insanın eksikliğinden gelir bence.

Sadece adına bakıp eleştirmek ne kadar isabetli acaba.

Arkadaş seyredecek diye bir şey söylemek istememiştim film hakkında ama sana da tavsiye ederim Taner.

İzledikten sonra bir kez daha yorumunu okumak isterim.

Damon çok güzel bir tercih, zevkle izleyeceğini tahmin ediyorum. iyi seyirler...

Konusu;

Alıntı:
Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.