Konu: Selamlar
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.12, 19:16   #13
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Selamlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kardelen26 Mesajı göster
Hoşgeldiniz
Teşekkür ederim. Hoş buldum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Aramıza hoş geldin Castro,

Castro,
Forum Gerçek, (yöneticileri ve üyeleri) Atatürk'ün izinde yürümeye çalışan, son yıllarda yoğunlaşan, Atatürk'e ve onun emaneti olan, Demokratik, Laik,Bağımsız, bölünmez Türkiye Cumhuriyeti'ni ile Atatürk Devrimlerini, ilkelerini hedef alan saldırılardan kaygı duyanların toplandığı ATATÜRKÇÜ bir sitedir.
Eğer kasdettiğin rengimiz, ATATÜRKÇÜLÜK ise evet rengimiz bellidir.

Ama kastettiğin siyasi anlamda bir renk ise; değişik siyasi görüşlerde arkadaş da aramızda vardır. Saygı ve seviye çerçevesinde her zaman Forum Gerçek'te yerleri vardır.
Diğer taraftan da kasdettiğin (Castrovari) bir renk ise, evet ben de dahil olmak üzere bu görüşte de bir çok arkadaş da vardır ama tüm forumu bu renkte saymak yanlış olur.

Yöneticimizin uyarıları, hassas olduğumuz Türkçe'mizin doğru kullanımı, yazımı, forum konularındaki yazışmalarda, tartışmalarda karşımızdakine karşı kullanacağımız uslübun bize yaraşır (Forum Gerçek'e) seviyede olması konularındadır.

NOT: (Ben yönetici değil sıradan bir üyeyim ama öylesine Forum Gerçek'i benimseyip, sahiplenmişim ki) Şu an olduğu gibi (Forum Gerçek'in kuralları söz konusu olunca) beni ilgilendirmeyen konulara balıklama atlıyorum.

Aramıza tekrar hoş geldin Castro,
Öncelikle hoş buldum Mediter arkadaş. Ben Atatürkçü değilim. Mahlasım rengini belli ediyor sanırım. Bu yönden eğer forum ile bir uyuşmazlık varsa belirtilebilir.

Dili yozlaştırmak, saygısızlık yapmak çürümenin belirtisidir. Bu yönden forum yönetiminin tutumunu doğru bulduğumu belirteyim. Saygılar...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Ne güzel demiş Mevlana; "Sarısı siyahı öküzün rengi dışında insanın rengi içinde"

Eh kendime öküz dedirtmem o yüzden hoşgeldin...
Hoş buldum. Teşekkürler.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster
Hoş geldin castro.
Sağol Karagöz arkadaş. Hoş buldum.