Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.11.12, 21:51   #9
KaLiNKa
Gerçek Üye

KaLiNKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 162
Ettiği Teşekkür: 1494
Aldığı Teşekkür: 4145
Rep Derecesi : KaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmedeKaLiNKa muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Kuskulu
Standart Cevap: Olumlu Düşünmenin Faydaları

Hayatta herşey mümkün. Hergün iyi kötü bir çok şey yaşıyoruz. Maddi manevi sıkıntılarımız oluyor. Ülkenin içinde bulunduğumu duruma kahroluyorum mesela. Gidişat hayra değil. Her insan gibi bir çok şey yaşıyorum bende. Ama oturup karalar bağlamamak gerektiğini geçde olsa öğrendim Tünelin sonundaki ışık cansız belki ama onu görmek gerekiyor o ışıktan umudu kesmemeli.

Sorunlar karşısında tabiki tamamen Polyanna olmak olmaz. Ama elinden geleni yapıp olumlu düşünmek. Belki sonuncun olumlu olmasında etkili olabilir

Zamanın birinde bir kız yaşarmış. Hayata dair kendine dair hep olumsuz şeyler düşünürmüş. Herşeyin kötü yanını düşünürmüş. Ve hep mutsuzmuş. Gel zaman, git zaman bulutların arkasında ki güneşi de görmüş. Karşılaştığı her olumsuz olaya eskisi gibi olumsuz düşüncelerle yaklaşmamayı öğrenmiş. Sonrasında hayata ona istediklerini vermeye başlamış.

Hepimiz geçmişimize dönüp baktığımızda olumsuz neler yaşadık kim bilir. Biri gidiyor biri geliyor.

Bence önemli olan olumlu hayaller kurabilmek. Evrene olumlu mesajlar göndermek. Evrenden torpilli olmak

Buda Aykut Oğuzun evrenden torpilin var kitabına ait...

Kendini sevmek, hayatı sevmektir!

KaLiNKa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz KaLiNKa'in Mesajına Teşekkür Etti.