Konu: Selamlar
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.12, 02:33   #23
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Selamlar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Castro Mesajı göster
T

Öncelikle hoş buldum Mediter arkadaş. Ben Atatürkçü değilim. Mahlasım rengini belli ediyor sanırım. Bu yönden eğer forum ile bir uyuşmazlık varsa belirtilebilir.
Daha önce ki mesajımda da yazdığım gibi, her görüşe Forum Gerçek'in kapıları açıktır, yeterki, (rencide edici) seviyesizce tartışmalar, hakaretler olmasın.
Yaşım 50'yi geçti, devrim yapmak için daha bıyıklarımız yeni terlemeye başlarken çıktığımız yollardaki izlenimlerimi, deneyimlerimi, anlatmaya kalkıp ''neler gördük, neler çektik biz'' sözcükleriyle başlayıp, hiç kimseye Devrimcilik öğretmek haddim değil...
Biz yolun başındayken, ortasındayken, sonundayken, farkedebilseydik Atatürk'ün ne büyük devrimci olduğunu, farkedebilmiş olsaydık, Atatürk Devrimciliğini sahiplenebilseydik...
Bu ülke bugün bu halde olmazdı.
Buna benzer bir konu da, Forumda bulunan: Ernesto Che Guevara Kimdir?konusunda açılmıştı.
Vebalı değilsin yani, severim bende, Castro'yu, Che'yi ama Atatürk'ün hakkını yemeden...
Aramıza tekrar hoş geldin Castro,