Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.12, 13:23   #2568
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günaydın | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
(Allahın da sopası yok ki yahu , alma mazlumun ahını çıkar aheste, aheste.. )

Gençlik işte hihhhh, arada yirmilik dişleri mızıkçılık yapabiliyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Valla, seninkisini bilmem ama benim diş ağrım doktoru görünce geçiyor ama onun tornasının sesini duyunca bine katlıyor feryadı.

Geçmiş olsun, çok zordur bilirim, diş ağrısı.
Ağrı kesici içmek veya ağrıyan dişin üzerine, ağrı kesiciyi toz halinde koymak, rakı keser ağrıyı derler ama Şuna bak ya! Kime anlatıyoruz, Doktor olmuş bizden derman arıyor.
Kelin melhemi olsa ...
Neyse konuyu dağıtım epey, Günaydın! Günaydın!

Breh! Breh! Breh!
Analar ne yiğitler doğururmuş, behhhhh!
Sabah sabah cesaretini taktir ettim doğrusu...
Günaydın Real (ama yukarıdaki taşından sonra gününün aydın geçeceğini pek sanmam, koru kendini)
Sevgili Mediter,
başına bela almak isteyenler için birçok Atasözleri var. Dişim ağrıdığı için ben ReaL Efendiyi şimdilik rahat bırakıyorum, bir ara kendisi ile görüşeceğim, lütfen iletin kendisine

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.