Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.12, 17:33   #632
erkangurkan
Tam Üye

erkangurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 1404
Aldığı Teşekkür: 2915
Rep Derecesi : erkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmedeerkangurkan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hakkınızı helal edin, ben diş doktoruna gidiyorum.

Bana birşey olacak olursa eğer, ne kadar konum varsa forumdaki arkadaşlarıma eşit pay edilsin. Tüm tercümeli konularım ReaL'e helal olsun. Şiirlerini düzenlediğim Banemin'e birşey vermeyin, ona zaten düzenlediğim şiirleri kaldı. Ellerimle yaptığım ve fotoğrafladığım tüm yemek konularım Başakça'nın olsun. Bütün vampir film konularım Damon'a verilsin. Antalya ve Kaleiçi konularım Mediter ve erkangürkan arasında pay edilsin. Dırdır'a güzel kızların olduğu tüm konuları verin. Rukiacığıma ve Liliumcuğuma çocuk programlarım pay edilsin

Adı geçmeyen arkadaşlarım hiç üzülmesinler, forumda yeteri kadar konum var, hepsi onlara eminim eşit pay edilecektir.

Haydin kalın selametle

sayın lale,

sağlığınız sizi epey zorlamışa benziyor,
böyle bir vasiyet hazırladığınıza göre,
ama üzülmeyin ve inanın,
o doktorun koltuğuna oturduğunuz an,
tüm sorunlarınız sona erecektir,

diş sağlığı işte böyle birşeydir,
ayrıca forum gerçek sensiz ne yapar sonra,
özellikle de bu ülkenin sana ve senin gibilere
çok ihtiyacı var.

GEÇMİŞ OLSUN !