Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.12, 00:25   #636
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hakkınızı helal edin, ben diş doktoruna gidiyorum.

Bana birşey olacak olursa eğer, ne kadar konum varsa forumdaki arkadaşlarıma eşit pay edilsin. Tüm tercümeli konularım ReaL'e helal olsun. Şiirlerini düzenlediğim Banemin'e birşey vermeyin, ona zaten düzenlediğim şiirleri kaldı. Ellerimle yaptığım ve fotoğrafladığım tüm yemek konularım Başakça'nın olsun. Bütün vampir film konularım Damon'a verilsin. Antalya ve Kaleiçi konularım Mediter ve erkangürkan arasında pay edilsin. Dırdır'a güzel kızların olduğu tüm konuları verin. Rukiacığıma ve Liliumcuğuma çocuk programlarım pay edilsin

Adı geçmeyen arkadaşlarım hiç üzülmesinler, forumda yeteri kadar konum var, hepsi onlara eminim eşit pay edilecektir.

Haydin kalın selametle

Hemşerim, bu vasiyeti yazarken, gerek diş ağrısından, gerekse de dişçi korkusundan ne dediğinin farkında değildi. Bu nedenle vasiyeti geçerli sayılmaz.
Mirasını paylaşmaya çalışanları yakarım!
Eğer başına bir şey gelir dönemezse, Forumda, adına bir müze açılarak eserlerinin burada sergilenmesi taraftarıyım.
Ama süpürgesini kim istiyorsa alsın (ondan tırsıyorum)
Şaka bir yana geçmiş olsun Lale,
Umarım geçmiştir...