Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.12, 18:59   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131309
Aldığı Teşekkür: 42687
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bonzai Uyusturucu Nedir ve Zararları Nelerdir?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Taner Mesajı göster
Bende ölüm korkusu yok diyen biri çıkıp da hadi bir deneyeyim diyebilir. Öyle anlatılmış ki konu bana biraz abartılı gibi geldi. Bonzai küçük küçük bitkilere deniyor bunların nesi zararlı olabilir ki.

Simdi biraz abartipta anlatmiya basliyacagim, her yanan maddede dumanlar cikar.
Bunu sobalarimizda görebiliriz, maalesef burada halen yanlis monta edilmis soba ve bacalar yüzünden, evin icine duman sizip, sehirlenmelere yol aciyor.

Buda bir nevi zehirlenme, miktari az bile olsa, bu zehirlenme yüzünden, zihniyeti bulandirmakta.

Ya neden bana böyle anlattirmaya baslattin.

Simdide gözümün önünde Tüten sigaraya, yan yan bakmaya basladim.

Bu etkisini dahada artirmak icin, sintetik olarak elde edilen uyusturucu madde icine katilir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.