Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.12, 01:46   #8
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Atatürk Yaptırdı, Onlar Yıkıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi My_Life Mesajı göster
Ben burada siyasi yönden yaklaşmıyorum olaya. Neden mi bir çok yapı var zamanla sağlamlığını yitirmiş. 1936 yılında yapılan bir stadın bu günlerde yani 76 yıllık bir zamanı geride bırakmış bunun insan için nedenli tehlikeli olduğunu düşündünüz mü? gelebilecek 20 bin kişinin yıpranmış olan stadın kolonlarında meydana gelebilecek bir yıkılmayla nasıl bir felakete yol açabileceğini düşündünüz mü? Elbetteki tarihi yönüne baktığımızda eski eserleri anıları ve kültürel mirasımızı arıyoruz ama, değişen ve gelişen dünyaya ve teknolojiye ayak uydurmak zorundayız.

200 yıllık binalar bile restore edilip sağlamlaştırılabiliniyor bu çağda, bu stadı mı sağlamlaştıramadılar ?

Olmuyorsa, bırakın kalsın yerinde, stadı başka yere yapın !

1.TBMM de eski, birkaç yıl sonra deseler ki, sağlamlaştıramıyoruz diye ? Art niyet aramaz mısın böyle bir hükümette ?

Ben ararım. Zihniyetler belli. Babalarının hayrına yapacak değiller.

Çok mu lazımdı yeni stat yapmak, memlekette bu kadar aç varken, zam bekleyenler varken...

Atatürk Orman Çiftliğine ne oldu biliyor musun kardeş ?

Zihniyet meselesi bunlaarrr ...
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.