Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.12, 17:25   #658
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sevgili Mediter,

ünlü düşünür İbrahim Tatlıses der ki;

Canım dediklerim canımı aldı

Gönül sarayımı yıkıp gittiler
Bu mutsuz yaşantım onlardan kaldı
Beni ölenlerden beter ettiler

Haykırsam dünyaya ettiklerimi

Yine anlatamam çektiklerimi
Tanrım zalim yapmış sevdiklerimi
Beni sevdiğime pişman ettiler...

Yukarıda yazmış olan iki kişi benim en acılı günümde bana ne gibi temennilerde bulunmuşlar görüyorsun. Ama ben yıkılmadım, ayaktayım, siniri ölmüş dişimle başbaşayım (çok arabesk yaptı bu diş işi beni). Söylemek istediğim de şu; bana güzel dileklerde bulunanlara Allah iki katını versin. Benim memleketimin koyunları nasıl bambaşka bakıyorsa, gavurlarınki o kadar şaşı bakıyor (buradaki alakayı ben de anlamadım, sakın bana sorma
.

Anlayacağın, hiçte korktuğum gibi olmadı, hatta bundan sonra sık sık diş doktoruna iş olsun diye bile gidebilirim

Sana, Başakça'ya,erkangürkan'a, yorgunyürek'e teşekkür ederim.
Sevgili Lale,
Tekrar tekrar geçmiş olsun, Arkadaşların hepsinin de üzüldüğüne eminim. (Banemin,Real ve diğerleri) Fakat sen de bilirsinin ki, herkesin üzüntü anında davranışları farklıdır:
Kimisinin iştahı açılır, yedikçe yer, kimisi (sanki ölüm orucuna başlamış gibi) günlerce ağzına bir lokma koymaz. Kimisi (üzüntüsünden) ağlar, kimisi de üzüntüsünden oynar. Eminim ki, sözünü ettiğin arkadaşlar üzüntüsünden kendilerini kaybedip oynayan guruba giriyor. Diş rahatsızlığın onları da karşı koyulmaz üzüntülere sürükledi. (Banemin,Real bu kıyağımı da unutmayın!)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Birden bire ikiniz de erdiniz bakıyorum, dualar, cinci hocalar filan
Ne yaparsanız yapın, bundan sonra kara listemdesiniz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Önemli olan listeye girmek, beni her renk açar, Real düşünsün.

Demek ‘’Kara listede olmayı Real düşünsün ha?’’ gülelim bari…
Banemin, görmüyor musun Real’in niki kara, kara deftere, kara bir yazı yazılırsa görülür mü? (Kar üzerine beyaz yazı yazmak gibi)
Lale şimdi kara listesine Real’i ve seni yazsa , tekrar bakınca Real’i göremiyecek, oysa senin nikin ‘’kırmızı’’ araba farı gibi gözüne çarpacak.
Bak, ‘’Demedi deme!’’ Ya rütbeni yükselt, sen de kuruculuğa yüksel veya bir ceza al da kararsın nikin, yoksa bu Lale’nin hışmından kurtulamazsın.

Neyse, hakkını helal et arkadaşım. Var mı bir vasiyetin, geride kalacaklara tavsiyelerin…

Şiirlerine ben talibim, Müziklerini Papazulya’ya bırak,

BanLasanTur Keptınlığını Dırdır veya İnsanlıkarayan’a bırak.
Yok vazgeçtim, bu ikisi de hafiften alkol müptelası galiba, Uranüs’e derken, Neptün’e inmek var, en iyisi ‘’Keptınlığı CadII’ya bırak’’ diyecektim vaz geçtim ,ona da durduk yerde bile yayalar çarpıyor.

En iyisi Başakça, Duayen ve Damon arasından birisini kura ile belirle, sol şeritten yavaş yavaş gideriz.
Küpeni Keysi’ye bırak, balık tavanı da Dırdır'a bırak,hadi yolun açık olsun!