Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.12, 17:52   #659
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Esen Kalınız | 2012

Sevgili Mediter, üzüntünden ne yapacağını şaşırmamış aksine benim yerime vasiyetimi bile hazırlamışsın.

Sen Lale'nin bana çemkirmelerine bakıpta hiç boşuna umuda kapılma. Bu forumda bir tek bana kıyamaz kendileri. Kıyacak olsa 3,5 yıl bekler miydi değil mi ama? Buna güvenerek sallayıp duruyorum, umarım taşa denk gelmez benim balta ve kaza kurşununa gitmem.

Real istediği kadar kamufle etsin kendini. Siyahların içinde en koyu siyah bile olsa o titremesini engeleyemediği müddetçe paçayı kurtaramayacak. O kadar da diyorum sen geç arkama diye ama dinlemiyor. Bir de artizzz anlayacağın.

Bu arada malımda mülkümde gözün var ama diğer üyeleride işe dahil ederek kendini gizlemeye çalışmışsın.

Şiirlerimi bir hoş seda olarak gök kubbeye, keptınlığımı da otomatik pilota bırakıyorum başıma bir iş gelirse. Şarkılar ise zaten hep Lale'nindi.

Sizler de kalan çarıklarımla idare edin efendim.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.