PHP User Warning: Invalid argument supplied for foreach() in ..../includes/functions_post_thanks.php on line 222
Forum Gerçek - Tekil Mesaj gösterimi - Atatürk Yaptırdı, Onlar Yıkıyor
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.11.12, 00:13   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk Yaptırdı, Onlar Yıkıyor

Daha evvel söyledigim gibi, bu sabah 4:12´de bir dini Foruma danisip, konuyu actim.

Anliyacaginiz, Pazartesi sabahindan beri uykusuz, bugünde uykusuz cevaba baktim ve buraya yaniltiyorum.

Isteyenler buradan direk okuyabilirler.: http://www.shia-forum.de/index.php?/...undsatz-frage/

Sadece Almancadir
Galiba Beddualarim bana kuvvet veriyor.

Burada kanunlar baska türlü oldugu icin, ilk önce müsade almam lazim, cevabi orinal olarak buraya tasiyabilmem icin.

Sadece simdilik bu kadar diyebilirimki, daha evvel söylediklerime ve tahminlerime yakin.

Nede olsa, Hocalar veya Peygamberler bile, "Allahim evinde" kendilerini yüksek tutmayip, Cemaatlen bir Dua etmislerdir.

Bu Itlerde gördügümüzde, kendilerini Peygamberlerden bile yücel tutup, bir nevi Tanrilasmak niyetleri var.

Bir zamanlar, Hitlerde kendisini kusursuz zannederdi, bir parca ekmege, bir kac parca Kömüre, oylari satin alip, Hic kimseden korkmadan, ilerledi.

Tarihte okuyabiliriz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti