Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.12, 17:39   #18
MyLife
Tam Üye

MyLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 1581
Aldığı Teşekkür: 1845
Rep Derecesi : MyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Resimdeki sorunun cevabını bilen var mı???

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Sayın My_Life,
sizi neden ve nasıl kızdırdıgımı bilmiyorum. Madem düşüncelerime değer verip eleştiriyorsunuz. Size açıklama yapmak durumundayım. Eskiden 19 Mayıs stadlarda yasaklandığında kim tepki verdi hayır kutlayacagız diyen kaç okul kaç öğrenci gördünüz kaç kutlayan şehir? Ataütk'ün resmi okul duvarlarından indirilirken kaç kişi dur dedi? Kaç kişi Hayır! bu kitapta Atatürk'ün resmi istiklal marsı duracak dedi?

Bu konuyu şu özlü sözle açıklık getirmek isterim " kurbağayı sıcak suya atarsan sıçrar, bulunduğu suyu yavaşca ısıtırsan onu haşlarsın."
10 yıl önce bunları yapmazlardı.

Bence siyaset tarihi ile ilgilenmenizi tavsiye ederim. Çünkü bir milleti 50 yılda yani üç kuşak sonra tam anlamı ile değiştirebilirsiniz(asimilasyon). Kısaca 10 yıl önce suyun altını yaktılar suyun ısındığını hissetmeyebilirsiniz. Fakat yazılarıma alalen saldıramazsınız.
Kasıtlı yapılmış bişey yok bunuda belirtmek istedim. Eleştiriye saldırmak diyorsanız sizin bileceğiniz şey.
MyLife isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz MyLife'in Mesajına Teşekkür Etti.