Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.12, 11:32   #14
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum Gerçek Ata'sının İzinde

Sevgili Arkadaşlar,
(Banemin, İnsanlıkarayan, Real, Duayen, Türkü, Cemkan, Rukia, Karagöz, The Mathematician, Sayler, Lale ve Keysi)
İlginize beğeninize teşekkür ederim.
40 yaşımdan sonra tanıştığım bilgisayarda en fazla ilgimi çeken program Powerpoint ‘tir. Photoshop programı ile de haşır neşir olsam da (fazla karışık geldi) fazla geliştiremedim.

Çalışmalarımı, powerpoint ve paint programları ile (sunu olarak) hazırlayıp daha sonra videoya çeviriyorum.

Powerpoint’le animasyon (sunu- slayt) hazırlamak bilgisayarı çok kasan bir işlemdir. Bu nedenle çalışmalarımda animasyon sayısı arttıkça ‘’donmalar’’ olmaktadır. İsim animasyonlarının düzenli akmaması bu nedenledir. Her üyenin ismini de tek tek yürütmek istedim ama bilgisayarımın ram’i kaldırmadı bu nedenle diğer üyelerin niklerini topluca gösterime koydum.

Not: Real, haklısın müzik tam bitmeden video sona geliyordu, yeniden hazırlayarak düzelttim, artık müzik tam.

Duayen, topluca ekrana çıkan isimler (2012 yılında siteye giriş yapmış) üyelerdir. Üye isimleri alfabetik olarak yazmaya gayret ettim, hatalar olmuşsa özür dilerim. İlk videoda isimler çok küçük oldukları için okunmuyorlardı, bu nedenle tekrar hazırladığım videoda üye isimlerini (daha büyük puntolarla yazarak) iki parça halinde gösterime sundum.

Yönetici arkadaşlaryeni (düzeltilmiş) videoyu eskisinin yerine koyarlarsa memnun olurum.