Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.11.12, 18:37   #13
M.Özen
Uzman Üye

M.Özen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 658
Aldığı Teşekkür: 4297
Rep Derecesi : M.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Anıtkabir 10 Kasım’da Yasak

Bu yıl 10 kasım her zamankınden cok daha yogun bır kalabalıgı mısafır ettı , ben en son 2008 yılının 10 kasımında oradaydım havanın cok guzel olmasına ragmen ınsanların o denlı az olması benı uzmustu,

Buyıl ıse yagmur soguk ve dıger tum ımkansızlıklara ragmen muthıs bır kalabalık atasını anmaya anıtkabıre geldı , oylekı 2 saat anıt kabırde beklememıze ragmen mozoleyı zıyeret edenedık . yıne uzun zamandır bu kadar ıslanmamıstım ama bızım ıcın hayatInı harcamıs en yuce ınsan ıcın bu kadarından kacacak degıldım...

Ve eklemelıyım kı, umudumuzu kaybetmemelıyız, bu ulke cok cıddı bır surec yasıyor ama bununla beraberde hıcbırsey kaybetmıs degıl henuz , ben bugun anıtkabıre gelen kalabalıkta bunu gordum..

Bırde dıpnot: 7000 fenerbahcelı toplu ve orgutlu sekılde bugun anıtkabırdeydı... Helal olsun hepınıze ..