Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.11.12, 19:09   #4
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 5 Şeytani İnsan Deneyi

Çok teşekkürler Rukia güzel bir derleme olmuş. Das Experiment filmini henüz izlemedim ama "The Wave" filmiyle birlikte "ki bu filmde mahkumlar değil, öğrencilere yapılan bir deney işlenmekte. İçinde oldukları binaların dış görünüşlerine bakarsak, okullar hapishanelerden pek farklı görünmez. Özellikle toplumsal kargaşa zamanlarında okullar zaten hapisane olarak kullanılır. Bu da neden bu kadar benzer şekilde inşa edildiklerini açıklar. Öğrencilerin şaka yoluyla da olsa hapisanelere benzetmesi pek de yadırganacak bir şey değil aslında..." izlemeyi düşünüyorum.

Gulaglara ve sovyetler mevzusuna gelince, Stalin'in katliam konusunda canilik konusunda Hitler'den pek aşağı kalır yanı yoktur. Fakat buna rağmen tarih sadece kaybedeni "kötü" yazar.

Cia'nın MKUltra deneyleri de gerçekten ilginçtir. Bugün artık dikkatli bakanlar bunun yavaş yavaş uygulanmaya başladığını görebilir. Mesela tekerlekli sandalyeye bağlı ve hiçbir uzvunu kullanamayan insanlar, bugün artık kafalarına yerleştirilen çipler sayesinde ya da bağlandıkları bir bilgisayar sayesinde düşünc gücüyle hareket edebiliyorlar ve istediklerini yapabiliyorlar. İşin kötü tarafı ise kontrol edilebilen her makinanın itaat etmesi ve pek de sadakat denen şeyden haberinin olmaması Yani bu makinayı kullanandan başkaları da kontrol edebilir...
Cia zihin kontrol deneylerinde genellikle Lsd kullanıyordu fakat bunun yanında diş macunlarının içinde bol bol bulunan Fluorid'i de kullanıyorlardı. İrade kırıcı olarak...

Nazilerden bahsetmeye zaten lüzum yok fakat şöyle bir katkıda bulunabiliriz. Cia'nın gerçekleştirdiği bütün sapkın deneylerin altyapısı Nazilerin ürünüdür Bu da Nazilerin gerçekten ne kadar zeki ve sapkın olduğunu gösterir. Ayrıca 3 boyut teknolojisini de Naziler geliştirmiş diye söylenir, bu konuyla alakası olmayan bilgiyi de ekleyeyim dedim.

Bütün bu deneylerin dışında bir de Cia'nın Fransa'da gerçekleştirdiği bir deney vardır ki komple bir köy halkını delirtmiştir. Köyün ismini hatırlayamadım şimdi.