Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.11.12, 23:20   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131065
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Can Kardesim Candüslü´de geldi aramiza.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster

Hayatımda bulmaca çözerken bile bu kadar kafa patlamıyorum abinin mesajlarını çözerken

Ama gittikçe düzeliyor

Was ist sibitti

Boşver Türkçesini, sen bana Japoncasını yaz
Japoncasi---- 投げる

Was ist sibitti --- Tarzancada kullanilan bir satir, yari Almanca yari Türkce

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Zıpıtmak: Edremit, Akçay yöresinde de, yolvermek (sepetlemek) ,üzmeden kırmadan göndermek anlamında kullanılır.

İnsanlıkarayan, bizi akşam akşam yorma hangi anlamda kullandın deyiver de, rahatlayalım artık.
Zıpıtmak---- Himm benim aklimda baska türlü kaldi bu terim, bir nevi delirmek, deli hareketlerde bulunmak diye hatirliyordum. ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Ahhh bizlerde sibitabilsek sunlari Vatanimizdan.
Simdi burada atabilirsek diye bir terimde koyabiliriz, sadece bu sefer nereye düstügünü hesaplamis bulunmaktayiz.

Halbuki sibittiginda, nereye düstügünü hesaba hic katmiyorsun.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.