Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.12, 04:14   #17
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Şehit aileleri ve gazilerden şok karar

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Ben kimseden bişey istemedim Cengiz doğan. Sadece bu eylemi yapanların herşeyi maddiyata dökmesini doğru bulmadım. O canlar gittikten sonra hep "vatan sağolsun" deniliyor ya, en azından vatan için verilen canların hesabını sadece maddi olarak değil vatan için de sormalarını isterdim.

"Vicdansızlık" tabirini kullanırken kimin için ve ne için kullandığına dikkat et. Sonradan, varsa vicdanın sızlamasın.

Zümrüd-ü Anka'nın yorumunu alıntı yapıp, ona yanıt vermiş gibi görünmene de gerek yoktu, direkt olarak benim yorumumu alıp, bana yazabilirdin.
" Vicdansızlık " kelimesini genel olarak kullandım. Şehit ve gazi ailelerinin dışındakileri kastettim. Onların için de ben de olabilirim. Sizin şahsınızla ilgili bir durum yok ortada. Zümrüd-ü Anka'nın yorumunu alıntıladım. Çünkü yorumu kısaydı ve benim yorumumla beraber okunması, anlaşılması kolaydı. Ayrıca bu konuyla ilgili çok daha uzun yorumlar var. Okumak ve anlamak için yeterince vakit bulamadığım için henüz yorum yazmadım.

Sonra niye bana alınıyorsunuz ki. Bana karşı bu tür çıkışınız ilk değil.Ben sizi tanımam. Siz de beni. Yanlış anlamayla ilgili bir durumu özel mesajla sordunuz cevap verdim. Forumda Yönetici sıfatınıza dayanarak bu türlü çıkışlar yapacaksanız bilelim. Ayrıca soyadımın baş harfi büyük D ile yazılıyor. Paylaşımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ederim.