Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.12, 09:37   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131117
Aldığı Teşekkür: 42548
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 5 Şeytani İnsan Deneyi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster

Sevgili Cengiz Doğan bahsettiğiniz içki Absinthe olarak bilinen içkidir. Çabuk sarhoş ettiği ve halüsinasyonlar gördürdüğü rivayet edilir. Çabuk sarhoş etmesi doğru olsa da halüsinasyon etkisi sanırım bünyeyle âlâkalı bir durum. Çünkü herkes aynı şeyi söylemiyor. Kendim içmediğim ve üzerimdeki etkisini görmediğim için de başkalarının yorumlarını örnek verebiliyorum sadece.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cengiz Doğan Mesajı göster
İçkinin ismini biliyorum da ben özellikle yazmadım. İçkiyi ilk öğrendiğimde biraz araştırmıştım. Genç arkadaşlarımdan birisi öğrenciliğinde kullanmış. Bazı arkadaşlarımız da zaman zaman kullanıyor. Ben hiç denemedim, denemeyede meraklı değilim. Ayrıca fiyatı da bir hayli yüksek ve bulunması zor bir içki. Rakı yetiyor zaten.

Himm Forum gercek ugruna kendime kiyip, bir dahaki icme zamanimda sunu secicegim.

Bende simdi meraklandim, acaba kac siseden sonra halusinasyonlar basliyacak diye..

Deneyin sonucunu bildiririm artik.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.