Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.12, 19:02   #24
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Forum Gerçek Ata'sının İzinde

Ayaklarına sağlık Keysi,
Bu hareketin tam puanlık teşekkürler...

Sevgili SerseriGezgin,
Forum Gerçek'i o kadar kendime yakın buldum ve benimsemişim ki, 10 Kasım'ın yaklaşması, Atatürk- Forum Gerçek sevgisi bir araya gelince böylesine bir video ile pekiştirmek istedim. Ben hep Forum Gerçek'i, Atatürkçüler'in damla damla bir araya geldiği bir okyanusa benzettim.
Bu nedenle de yöneticileri de, üyeleri de Atatürk sevgisinden yola çıkıp, forumun potasında eriyip bir olmalarını vurgulamak istedim ama ne derece başarabildiğim tartışılır. Çünkü ben tüm üyeleri de yağmur gibi Forum Gerçek'in mavisine katmak istiyordum ama olmadı.
Beğenin ve beni ''Ağabey'' olarak benimsediğin için teşekkür ederim, gurur duydum.

Sana sadece (bir ağabey nasihatı olarak) şunu diyebilirim. Kişinin ne kadar uzun yaşadığı o kadar önemli değil, öylesine günler yaşayırsun ki, bir ömre bedel.
İnsanın ''Bu an 30-40 yıla bedeldi, iyi ki yadım bu anı!'' diyesi geliyor. Sözün gelimi 80 yıl boş yaşarsın ama bir gün yaşayacağın tek bir an bile 80 yıllık ömrüne bedeldir. Bırak yılları ,günleri saymayı daha yaşayacağın(100 yıllara değebilecek) anlar çıkacak karşına, göreceksin.
Kendine iyi bak SerseriGezgin, bırak derdi tasayı anları yaşamaya bak...