Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 14:55   #9
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Türkiye' nin bulaşması demek, İsrail' in Türkiye' ye dönmesi demektir. İran' da nükleer silah var, yemiyor İran' a saldırmak ama biz kolay yemiz arkadaşım ! Biz de yok nükleer silah veya benzeri silahlar.

Bak İran' a, Amerika' ya bile kafa tutuyor. Biz ne yapıyoruz, d*tlerini yalıyoruz !

Eğerki ; yalamasak, yabancı mandaya karşı olsak, ülke topraklarımızda yabancılara ait üsler olmasaydı, terör belamız olmasaydı... kısacası kendimiz güçlü olsaydık, o zaman asker yollayıp yardım ederdik Filistin' e.

Ama şuanda böyle birşey yapmaya kalkarsak, kendimizi savaş içinde buluruz. Artı bir de Amerika' yı da İsrail' in yanında görerek.

Zaten bir hareketimiz bekleniyor tepemize çöreklenmeleri için.

Suriye niye hassas bir konu şuanda. Suriye' ye yardım amacıyla karışırsak şayet, başta Amerika tepemize binecek. Filistin' e maddi yardım dışında bir yardım yaparsak, yine binecek.

Bunların hepsi senaryo. Amerika, İsrail, AB ve İngiltere de dahildir bunlara.

Sonrası ne olur biliyor musun? Kaç cephede savaşmak zorunda kalırız?

Ha, İran belki bize yardım eder ama nereye kadar? Hepsinde ne kadar nükleer silah var, tükenmek bilmez o silahları biz tükenene kadar.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.