Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 15:32   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131062
Aldığı Teşekkür: 42520
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: TSK askeri liselerde din dersine 'evet' dedi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi My_Life Mesajı göster
oysa Osmanlıda geri gitme yoktur.

Ya My_Life O kadar cok yazmissinki, zorluk cekiyorum hepsini okumakta, onun icin sadece bunu alip, yorum yapmaya calisacagim.

Belki simdi biraz bile olsa, hak verebilebilirsiniz görüslerime.

Osmalida geri dönmek yok, geri atilmak var.

Halbuki fazla bile ileriye gidip, bir Natasha yüzünden, bütün Memleketi sattilar.

Daha sonralari, Yünan Halkini ve Zionistleri belirli makamlara sokarak, son kanini bile kaybettiler.

Bu benim sahsi görüsümdür, kimseyi zorliyamam, görüslerimi paylasmalarina.

Sadece Tarih´in ara satirlarinda okumaya calisirsaniz, bunlari belki görebilirsiniz.

Simdiki durumda, rahatsiz oldugum en büyük durum, Salafistlerden gelen Kur´ani kutsal olarak kabüllenmeleri, bunlari kullanmalari.

Iste bu onlenmesi lazim.

Evet Musta Kemal, Din´e karsi degildi, sadece Dinsizlerin kitabina karsiydi.

Buda Salafistlerin ve Sudi Arabistanda kullanilan sahte din, Talibanlarin gündeme getirdikleri sahte din olarak görüyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.