Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 18:14   #21
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Alıntı:
Filistinli'ler, 2. Abdülhamit'in yapmadığını yapıp topraklarını fahiş fiyat veren Yahudi'lere satması kendi boyunlarına ilmeği geçirmesidir.

Kısaca, İsrail Siyonist hedefleri için insanlık suçu işlemektedir. Dünyanın buna seyirci kalmaması lazım. Ancak Topraklarını İsrail'e satan Filistinli'ler de başı sıkışınca Türkiye'ye yamanmamalıdırlar.

Ilgın arkadaş özetlemiş durumu, kendi düşen ağlamaz.

Osmanlı hayır demiş, sen ne diye gidip satıyorsun kendini ?

Diyelim ki şuan bizim başımızdaki yönetim gibi bir yönetim sattı topraklarını; sonraki nesiller itiraz etti, oturun masaya, anlatın derdinizi, sonra da borcumuz ne kadar, tamam, onu ödeyeceğiz yaşadığımız toprakların Filistin olarak kabul edilmesi karşılığı olarak.

Kabul ederlerse; Atatürk' ün yaptığı gibi sıfırdan başlanır, tarımsal endüstriyel... v.b. çalışarak kazanarak, yıllar geçer ve borç biter. 1950 li yıllara kadar biz nasıl Osmanlıların borçlarını ödedik !

O zaman bize gelip, yardım eder misin Türkiye desinler.

Ama İsrail' e ne kadar laf anlatılabilinir, orası muamma !
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.