Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 20:22   #28
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zümrüd-ü Anka Mesajı göster
Elimizden geldiğince yardım etmeliyiz. İlla alıp silahımızı savaşa çıkalım demiyorum. Bu konu raflarda kalmamalı masada durmalı hep. İsrail kendi ülkesini yine korusun onları tehdit eden bir terör saldırısı düzenleyecek kişiler varsa gitsin imha da etsinler ama sivillere zarar vermesinler. Masumlar ölmesin gaye bu. Her türlü platformda bu konu dile getirilmeli.

Daha Irak'a girip dağdaki artık hayvan ismide vermek istemiyorum hayvanlara yazık ********ler diyim. Gidip o ********leri temizleyemiyoruz. İsrail'e karşı böyle bir dönemde hiç olamaz diye düşünüyorum ama bu değil ki onları savunmayacağız. Her türlü diplomatik adımları atmalıyız. Elimizden ne geliyorsa artık. Herhalde bu çok şey olmasa gerek...

Elimizden cok sey geliyor, 1,5 sene evvel Internette bir bagistan bahsediliyordu.

Su Almanyada olan bir market, yüklü bir servet yardimda bulundu bir ülkeye.
O zamanlar cok konusuldu, yok ambargo edecegiz diye.

Burada üc camiye gidip, durumu acikladim, din kardeslerimize.

Simdi ne oldugunu ben sana anlatayim.

Su din kardeslerimiz, ambargoyu birak, daha fazla O marketlere gitmeye basladilar, daha fazla kazanmasini sagladilar.

Marketmi kalmamis baska?.

Yok Marketler dolu, sadece bu Market Yahudistana büyük bir servet verdi.

Bunuda din kardeslerimiz seve seve destekleyip, dahada alis veris yaptilar O marketlerden.

Bir zamanlar Fransa hükümetine ambargo konulmustu, burada Danonedan az mal alindigi icin, sikinti yasamislardi.

Taa Politikasini biraz olsun degistirene kadar.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.