Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 20:25   #29
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Valla umrunda mı derseniz? Zerre kadar umrumda değil.

Beni sadece kendi ülkemde ölen gencecik Mehmetcikler ilgileniyor. Filistin'in de herhangi bir durumda Türkiye umrunda olacağını hiç sanmıyorum.
Size göre bir insanın ölümüne üzülmek veya duyarlı olmak için kimliğinde TC mi yazması gerekiyor? İnsanı insan olarak ele almak çok mu zor?
Türkiye'nin de kendine göre sorunları var. Evet, belki dünyadaki bir çok ülkeden daha karışık bir halde. Ama bu duyarlı olmaya engel midir?
İnsan ölümlerini kimliğe göre ayırmanızı son derece yadırgıyorum.
Marx'ın bir lafı daha var : Dağınık olan sistem değil, sistemin çarkları haline dönüşmeye meyilli olan insan aklıdır diye. Umarım anlatabilmişimdir. İyi günler.