Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 20:51   #32
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Castro Mesajı göster
Size göre bir insanın ölümüne üzülmek veya duyarlı olmak için kimliğinde TC mi yazması gerekiyor? İnsanı insan olarak ele almak çok mu zor?
Türkiye'nin de kendine göre sorunları var. Evet, belki dünyadaki bir çok ülkeden daha karışık bir halde. Ama bu duyarlı olmaya engel midir?
İnsan ölümlerini kimliğe göre ayırmanızı son derece yadırgıyorum.
Marx'ın bir lafı daha var : Dağınık olan sistem değil, sistemin çarkları haline dönüşmeye meyilli olan insan aklıdır diye. Umarım anlatabilmişimdir. İyi günler.
Elbette Türkiye Cumhuriyeti yazmalı. Öncelikli olan benim ülkem insanıdır, gerisi fasa fiso benim için. Şimdiye kadar PKK ile mücadelemizde hangi arap ülkesi yanımızda oldu, onları beslemekten başka.

Marx ayriyetten bak ne demiş: Cehalet
, ayrıcalıklı sınıfın ustaca kullandığı bir silahtır.

Kafalarını kullansalarmış zamanında.
Bilmem anlatabildim mi?

Sana da iyi günler.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.