Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.11.12, 23:09   #37
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: İsrail Gazze’yi yine kana buladı!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Silahimiz yok?

Eger Mustafa Kemal´de zamaninda ayni lafi kullansaydi, simdiki sinirlara bile hakim olamiycaktik.

Burada bütün Hükümet hapsedilmis, Askeriyesi dagilmis, Silahlar gasp edilmis, bir tarihte, Dünyaya kafa tutup ayaklamaya reservleri Mobillestirmeye karar verdiginde, simdiden daha azla baslamisti.

Söylediklerine bir yere kadar katılıyorum. O da ne? Atatürk ve zamanındakiler, bu topraklar için savaştılar, vatan için savaştılar. Turgut Özakman' ın Diriliş kitabını okudun mu sen? Ben okudum, hangi şartlar ve yokluklar içinde o savaşların yapıldığını ben biliyorum. Bu yokluklara rağmen vatan için, bağımsızlık için herşeye göğüs gerildi.

Şimdi, vatan için yokluklar içindeyken zafer kazanmayla , Filistin ve şimdiki sınırlarımızı nasıl kıyaslayabildin onu anlamadım ben !

Savaşlar eskisi gibi kılıçla, topla, havanla yapılmıyor. Kısacası mert düşman yok artık ! Nükleer ve biyolojik silahlarla yapılıyor. Nükleer ve biyolojik silahlara sahip sayılı ülkeler var, bunları da tahmin edebiliriz kimler olduklarını.

Ayranımız yok içmeye, atla mı gideceğiz s**maya ?

Diplomatik adımlar... Evet, senelerdir yaptığımız bu zaten, diplomatik lakırdılar.

Bir de dünyaya duyurulanların çoğu yalan. Nasıl Suriye ile ilgili yalanlar var. Ortadoğu' da yalan çok. Senaryolar çok. Arapları müslüman sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Çoğu emperyalizmin köpeği. Köpeği olmayanların ( Suriye- İran ) çevresinde oluyor olaylar dikkat edin. Çevreleri ele geçirilecek ki, bu adı geçen iki ülke de ele geçsin, geçmek zorunda kalsınlar.

Araplar arasında birlik olamaz, o karakter yok onlarda. Arap kökenli kürtler gibi misal. Sadece ortalığı karıştırmaya yararlar.

Hamasın ve Hizbullahın da parmakları var çıkan karmaşalarda. Eh, Amerika boşuna ekmek vermiyor onlara.

Sonuç: müslüman eli ile karmaşa.

Ama yapılan savaşlarda veya adına ne deniyorsa, sivillere uygulanması savaş ahlakına kesinlikle uymaz.

Gazze' deki hastanelere bomba yağdırmak, savaş ahlakına kesinlikle uymaz.

Arkadaşlar, bunlar zaten bildiğimiz şeyler. İnsan olan bunları zaten biliyor.

Ama söz konusu olan İsrail, batının şımarık çocuğu, Amerika'nın kankası.

Tüm dünyanın, daha doğrusu, Amerika ve İsrail gibi yaşamlarını, başkalarının acı- gözyaşı- kanı ile sağlayanları sevmeyen her ülkenin birlik olup da atağa kalkması gerek.
2-3 ülkeyle olacak iş değil bu.
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.