Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.12, 13:49   #28
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161498
Aldığı Teşekkür: 177595
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: TSK askeri liselerde din dersine 'evet' dedi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zümrüd-ü Anka Mesajı göster
Zorla öğretilen Türkçe ve Matematiğin de bize bir faydası yok diyebilir miyiz ? Sonra Ygs-Lys'de nal toplarız artık. Aval aval bakardık bu ne diye. İslam dinine göre kabirde sorgu-sual var demi ? Orda ne soracaklar sanıyoruz. Kimya,biyoloji, fizik ? Hayır İslam'dan soracaklar. Hatta şunu söyleyeyim burda yazdığımız yorumları bile bize soracaklar. Kevser süresi ezberlemek zorla da olsa kötü bişey mi ? Ya da şöyle diyeyim hoca atıyorum dedi ki yarın Karahanlılar dönemi su gibi yutup gel dese zorla diye aldırış etmeyelim mi, ya da zorla ezberletiyorlar bize ne faydası olacak mı diyelim. E faydasını Ygs-Lys-Kpss görürüz olay bu. Din dersinin faydasını da öldükten sonraki sınavda anlarız ancak. Süre ne işe yarar namaz kılmaya. İslamın 5 şartının içinde namaz kılmakta var. Adı üstünde İslam'ın şartı. Benim burda size katılabileceğim tek nokta Alevilerin, Hristiyanların ya da Yahudilerin bu dersleri görmesi. Ya da görmek zorunda olması çünkü sınavda çıkıyor.

Müslüman dışındakilerin hepsi ceheneme mi gidecekler...
Günahın çok herhalde, byağı bir korkun var..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.