Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.11.12, 17:24   #43
MyLife
Tam Üye

MyLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 1581
Aldığı Teşekkür: 1845
Rep Derecesi : MyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerdeMyLife Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: TSK askeri liselerde din dersine 'evet' dedi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Sen okuduğunu anlayamıyorsun sanırım bir güzellik yapıp alt yazı geçeyim o zaman.

Ben tartışmaya müdahil olmadım, bu saatten sonrada olmam. O iletime iyi bak bakalım ben Müslüman bir memleketten veya daha da küçültüp olayı Türkiye'den bahsetmiş miyim.

"Laik bir devlet" demişim, değil mi? Aradaki farkı ayırt edemiyorsun sanırım hala.

Ülkelerin değil insanların dini olur. Laik devletler de bunu bu şekilde alıp ona göre uygulamalıdır. Sen neyi tartışıyorsun veya senle neyi tartışıyorlar burada hala çözemedin sanırım...

Dediğim gibi konuya müdahil olup tarafsızlığımı yitirmek istemiyorum ve ben okumaya devam edeceğim.

Fikirleri tartışmaktan vazgeçip insanları tartışmaya veya inançlarını sorgulamaya devam ederse birileri ve müdahale etmek zorunda kalırsam, o zaman ekstra bir alınganlık yapmasın kimse.
İyide Banemin biz burada abd,rusya veya çinden bahsetmiyoruz ki, biz burada Müslüman ve Laik bir ülke olan Türkiye Cumhuriyetinden bahsediyoruz. Buda demek oluyor ki burada yazılan ne varsa bu Ülkeyi veya kişileri yada yönetimle ilgilidir. Bana ne elin gavurundan yahu.
MyLife isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla