Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.11.12, 17:30   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ‘Açlık grevleri sona erdi’

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ma__ Mesajı göster
Faşistliğin bu kadarına da pes artık.
Grevi ya da grevcileri desteklediğimden değil.
Yöntemlerini ve hayal gücünü vahşice buldum.
Alinti yaptiginda, yazimin tümünü aldigin icin, acaba hangisine tepki gösterdigini anlamis durumda degilim.

Bir parcasi, su AC Politikacilari anlatirken, öbür tarafi baska bir sinyal vermek üzere.

Belkide Fasistligin anlamini burada tam cikarmis degilim.

Benim burada görebildigim, bir Vatan hainligine olan görüsleri sundum.

Eger gercegi görmeye calisirsan, burada elde edilen sadece, Vatanin bölünmesine bir isarettir.

Bütünlügünü destekleyecek, bir tarafini göremiyorum.

Geri kalan Millet, burada Tarihini ve özelligini, su seref verici savastan sonra, Ana Vatana sunmus.

Burada bir gurup cikip, ********lik ediyor.

Vatanin icinde Vatan kurmaya calisiyor.

Bunca seref verici Savaslari, Zaferleri hice sayip, Petro Dolara parsellerini cevirmisler, Vatani icinden bölmeye calisiyorlar.

Beraberlik bumu, Bütünlük bumu?.

Eger Vatan sevgisi buysa, veya cekemiyenler böyle adlandirirsa, Onlarin akillari nerede kaldigini arastirmak lazim.

Zaten her zaman merhamet gösterildiginde, ya sev ya terk et denildiginde, bunlar dahada zulüm getirmis mahlükler.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.