Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.11.12, 19:52   #9
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hiç boşluğa düştünüz mü?

Sırf merakımdan girdim konuya ve boşluğa değil, okuduklarım karşısında dehşete düştüm
Sevgili Ma profiline baktığımda 25 yaş yazıyor,cinsiyetini bilmiyorum.
Yazdıkların beni etkiledi,bu zamana kadar bildiğim bir şey,bir insanın bu ruh halinde olması demek, önce yalnız olması,yani bir partnerinin olmaması,parasının olmaması,bir ebeveynin olmaması demek..Yada bütün bunlara fazlasıyla sahip olması,ve bu yüzden yeni arayış içinde olup bir hedef tespitinden önceki ruh hali demek diye bilirim.

Seninki hangisi bilmiyorum,fakat bu gün buradaysan zaten bir amaç geliştirmeye başlamışsın demektir. Gördüğüm kadarıyla konulara dahil oluyor, yorumlar yapıyor, fikirlerini paylaşıyorsun..
Bence senin boşluk duygun geçici,her yetişkinin bir dönem yaşadığı bir süreci yaşıyorsun,kısa zamanda yaşayacağın yeniliklerle bu ruh halinden kurtulacağına kesinlikle inanıyorum ben
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.