Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.11.12, 22:41   #2
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Atatürk’e küfrettirme Kılıçdaroğlu! | Sabahattin Önkibar

Huuu.... oradakilerrr.... Oranj renkli koltuklarda bir yerlerini milletin parası ile şişerenlerrrr.... Duyuyormusunuz?

Efenim?

Duyamadım?

Duymuyormusunuz?

Duymak işinize mi gelmiyor yoksa? Devir benim devrim deyip tam gaz yola devam mı ediyorsunuz?

Pışştttt %50'lik kısım siz duyuyormusunuz? Yoksa bana ne bölünmeden, bana ne şehitten, güzel iş yapıyorlar, heyyttt be aslanım yine nasıl da kükredi, titretti pis yahudileri deyip kuru ekmeğe talim mi ediyorsunuz? Kahramanlarınız milyon dolarlık giyinip kuşanıp, takınıp, gemilerini yüzdürürken?

Öteki kahramanınızda sokaklarınızda elini kolunu sallayarak gezdiğinde o bir kaç çapulcunun yüzünden hayatları sönen, şimdi sadece sizler için bir kaç ölü olanlar var ya, yedi sülalenizi karşılayacaklar öteki tarafta.
Hani sizler için öteki taraf önemli ya

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.