Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.12, 12:52   #2790
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75963
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günaydın | 2012

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Sana da aynısından Banemin de,
Topla kendini koçum, bünyen artık susuz kaldırmıyor demek, hiç olmazsa bir kaç damlacık su koy kadehlerine.
Ya da, foruma girişlerinde bir fincan sade kahveyle karşılayalım.
Yoksa sadece seni değil, İnsanlık arayan'ı da kaybedeceğiz bu gidişle, yazdıklarını görünce çatlayacak kıskançlıktan

Gerisi önemli değil de kırmızıya boyadığım satırın gereğini yerine getirseniz yeterdi.

Diğerlerini ben her şekilde hallediyorum. Kahve konusunda da iyiyimdir ama hazır yapılıp, ikram edilmişine hayır demem.

Hem sen yaparken merak etme gelir yardım eder fincan falan çıkarırım daha da olmadı en azından "öyle değil şöyle yap" türünden talimatlarla başının etini yerim. Yeterki elinden çıksın ama...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.