Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.12, 13:32   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart AKP Tırları İsrail'den Geçiriyor :))

Erdoğan bir yandan İsrail'e sert sözler söylerken Hayfa’ya Ro-Ro seferleri başladı.

Suriye’ye açılan Cilvegözü Sınır Kapısı’nın kapanmasının ardından İskenderun’dan Hayfa’ya Ro-Ro seferleri başladı. Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, Türk TIR’larının İsrail üzerinden üçüncü ülkelere geçişi için “AKP Hükümeti ve Erdoğan kürsülerde İsrail’e bağırıp çağırıyor, perde arkasında işbirliği yapıyor” değerlendirmesi yaptı

Suriye’de yaşanan olumsuzluklardan sonra Cilvegözü Sınır Kapısı’nın kapanmasının ardından İskenderu’ndan Hayfa’ya Ro-Ro seferleri başladı. İlk defa dün yola çıkan Sisa Denizcilik’e ait gemi için düzenlenen etkinlikte, Hatay Vali Yardımcısı Orhan Mardinli konuştu. Vali Yardımcısı Mardinli, Mısır’ın Port Said Limanı üzerinden yapılan seferler sonrasında nakliyecilerin sıkıntılarının bir nebze olsun çözüldüğünü öne sürdü. Mardinli, şunları söyledi:

“Artık nakliyecilerimiz 5 yıldızlı otel konforunda seyahat ediyorlar. Mısır’ın ardından Hayfa’ya ro-ro seferlerinin başlaması sevindirici. Daha güvenli yolculuk ve seferler yapılıyor. Suriye’deki sıkıntılar giderilse bile bu seferler devam edecek. Çünkü nakliyeciler daha ekonomik, daha az zamanda yüklerini istenilen bölgelere ve ülkelere ulaştırabiliyor.”

Kaynak

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.