Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.11.12, 14:10   #10
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: TV'de Bizi İlgilendirmeyen Her Şey Var

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Talep ?? Çok iyimsersin arkadaşım. Bugün medyadan halk hiç bir şey talep edemez. Basın yayın kapitalizmin en önemli silahıdır. İnsanlara iş ve diğer her türlü gerçek hayattan uzaklaştırıp saçma sapan programlarla beynini yorup uyutmaktır amaç.

Gerek dizilere gerek ise programlara bilinçli olarak arttırılan Türk kültürünü yok etme çabası, batılılaşmanın en iğrenç Türkiye boyutu vs. vs. bunlar aynı amaca hizmet etmektedirler.
Raytingleri iyi olmasaydı,programlar inadına devam etseydi dayatma olduğuna inanabilirdim.
Sen,ben ve konuya yazan diğer arkadaşlar nasıl seyretmiyorsa,raytingleri patlatan insanlar da izlemeyebilir.
İnsanların bu programlara gösterdiği ilginin sebeblerini deşmeden,bu programları bitirecek fikre ulaşamayız.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.