Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.11.12, 02:13   #21
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131228
Aldığı Teşekkür: 42617
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kadınlar Erkeklere Değil Kadınlara Bakıyor

Su konuyu "okudum okudum ama" ilk önce Erkek olarak cevap verme istegini kullaniyorum.

Kendimden misal almanin bu durumda daha uygun oldugunu ve baska bir sey anlamak isteyeni, burada kendimi daha iyi tanidigim icin, daha iyi savunacagimin bilinciginde oldugum icin, daha uygun olarak nitalendiriyorum.

Kendimi bildik bileli, buda 17 yasimdan beri, bir zaman modaya uydugumu zannediyorum.

Bizim cagimizda bu nevi insanlar Poper olarak taniniyordu, bunlarin karsi tarafi Punkerdi.

Tabiki bu durum Pubertät denen bir dönümdü!.( isteyenler kendileri arastirsin bu terimin ne oldugunu)

Bir sahisin hep üste olmasi düsüncesi olabiliyor, burada misal olarak kendisine kiyasladigi escinseller hep rakibiyette.

Etrafinda olan misallerle, Hareketini ve kiyafetini degistirebiliyor.

Eski nesilin Ideoligileri, herkesten kuvvetli, dayanikli ve kiyafetli olma istegi vardi.

Eeeeeh simdi ben, ben olarak herhalde bir bayani örnek almadim!.

Eger ben kendime, O acikligi birakiyorsam, herhalde bir Bayanada o acikligi birakmam lazim.

Sanirsam "Her" üyeyle simdi bunu paylasabiliriz, sanirsam banada südyen yakismaz, Adalelerim O kadar ilerlemis olsa bile.

Askerligimi cok gec yapmis olsam bile, Beni ben olarak görmeyenlere karsi, Askerligini yapmis sahislar, bir eksiklik yüzünden, Bir Pamagi yedi yerinden kirildi.

Bunu hatira olarak halen tasiyip, bu zamanda, üzerinde 20 sene gecse bile, bu hata yüzünden, yumruk yaptiginda, Orta parmagini yumruga, katamiyor.

Zaten bu yüzden adim cikmis dokuza, her gittigim genis yerde, kurbanlar benle yarismak istiyor..

Maalesef her zamaninda onlari kirip, artik su, "Benim Görüsümle" adi madalyayi, baska birisine vermeye niyetim olmadigini acikliyorum.

Kendim modadan cekileli, belkide 16 sene gecti, üzerimde giyindigimi baska birisini üzerinde gördügümde, dolabin icini degistiriyorum, bir bakiyorum, iki sene sonra, Modern oluyor.

Kendim bundan rahatsiz oluyorum.
Demekki, beni takip edenler, seymi oluyor?, sakin bunu yakinimda denemesinler.

Kemiklerini düzeltmege, bir Ömür yetmez.

Buradasinyali, ögle vermek istiyorumki, herkes rakibiyet düsüncesinle, nasil daha görkemli olabilme, ugrasimda.

Burada yanlis yorum yapmak ve cevreyi yanlis anlamak, büyük bir yanlislik olabilir.

Insallah, gercek hayatta bu problemle karsilasmassiniz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.