Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.11.12, 01:48   #26
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4900
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kadınlar Erkeklere Değil Kadınlara Bakıyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sanırım konunun yazı içeriğine değil de, çoğunlukla başlığa bakılıyor ve ona göre de yorumlar farklı bir şekil alıyor.

Jazz, en az Arslankral'ın yorumları kadar güzel demişsin. Arslankran konuyu doğru dürüst okumadan, sokakta gördükleri bayanların kıyafetlerine bakan bayanları lezbiyen olmakla itham etti. Sanırım bu kısım gözünden kaçtı.
Yoo, kaçmadı. Hatta teşekkürü bile çakmışım. Ama bu teşekkürün sebebi onunla yüzde yüz aynı fikirde olmamdan çok mevzuya yaptığı cesur yorumundan dolayı idi belki de...

Ben uzunca bir süre boyunca -belli aralıklar vererek tabii- amatörce de olsa body sporu ile iştigal etmekteyim. Bu sporu yapanların çoğunun ortak bir özelliği vardır; bu sporla uğraşan, kendisinden başka bu sporla ilgilenen birine -genellikle kıyaslama babında- bakar. Benim de oluyor; bazen çıkıyorum İstiklâl'e, karşıdan üçgen vücutlu o biçim kalıbı olan bir herif geliyor. E bakıyorum abi haliyle; hatta yanımdan geçerken dönüp baktığım da oluyor. Peki bu beni gay mi yapıyor? Farzedelim ki karşıdan öyleymiş gibi görünüyor ya da farzedelim ki gerçekten öyleyim; bu kimi ilgilendirir!...

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.