Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.11.12, 21:02   #17
BlackWhite
Üye

BlackWhite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 32
Ettiği Teşekkür: 550
Aldığı Teşekkür: 537
Rep Derecesi : BlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerdeBlackWhite Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Benden de selam :)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Bülent, aramıza hoş geldin...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Doğum Lekesi Mesajı göster
Hoşgeldiniz, iyi paylaşımlar dilerim.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Hoşgeldin BlackWhite
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MartiNeAgLe Mesajı göster
Aramıza hoşgeldin Bülent.Daha ilk görüşte sevdim seni derdin tasan olursa hemen beni bul Real amca üstüne gelirse sen sus beni çağır dinsizin hakkından imansız gelirmiş çıldırtmada üstüme yoktur onu

Nickini ve avatarını sevdim değiştirme sakın
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi AFiLi Mesajı göster
Aramıza hoşgeldiniz
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Duayen Mesajı göster
Hoşgeldin Bülent
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Hoşgeldiniz...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Antibiyotik* Mesajı göster
Amanda aman söylediğim niki alırmış hemen üye olurmuş beşiktaşlı dostum hoşgeldin rapunzelin başının belası
içten ve sıcak karşılamanız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.. ama müsadenizle en büyük teşekkür rapunzelime (antibiyotik) gitsin.. o çağırdı bende geldim.. umarım birlikte güzel şeyler paylaşırız.. tekrar teşekkür ediyorum herkese
BlackWhite isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz BlackWhite'in Mesajına Teşekkür Etti.