Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.11.12, 21:27   #192
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Kitaplardan Kelime Yanıkları | Kitaplardan Sevdiğiniz Cümleler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Türkü Mesajı göster
" Çoğu kimsenin karakteri kötü ambalajlanmış paketlere benzer. "

Lawrence Durrell / Karanlık Labirent

" Madem dünyada gerçek sevgi yok, o zaman yeni bir dünya kurarız; kocaman duvarlar öreriz ve içini yumuşacık kırmızılarla döşeriz ve kapısına bir mücevhercinin mücevher kutusuna düşen elmastan çıkacak sesi çıkaracak ve böylece sesini hiç duymayacağımız bir tokmak takarız. "

Jonathan Safran Foer / Her Şey Aydınlandı

"Yaşamlarımız, denetleyemediğimiz değişikliklerden oluşur."

"İnsanlar, çevremde oynayan filmler gibiydi. Beşinci sıradaki rahat koltuğumdan kendimi güzelce kaptırdığım bir film gibi izliyor, dinliyordum onları."

"Çok film izleyenler, karşılaştıkları durumların gülünç yanını daha kolay görebilir."

Michael Cunningham / Dünyanın Sonundaki Ev

Şöyle bir inceledim baktım. Hep Türkü yazmış. Başlıklara bakmadım ama Türkü için bir ana sayfa-konu açmak gerekiyor.

Ben dahil çok kişiden daha fazla hakediyor. Bütün yazdıkların, paylaştıkların için teşekkürler Türkü.