Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 00:23   #35
Ferman
Üye

Ferman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 77
Aldığı Teşekkür: 245
Rep Derecesi : Ferman Karimasını arttırmak için doğru yerdeFerman Karimasını arttırmak için doğru yerdeFerman Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Her kesin görüsüne saygim vardir, sadece burada yapilan sözlerde konusmaya deger.

Her halde belirli bir ortamda yasayanlarin birde toplum sorunlulugu gibi, vazifeleri vardir.

Burada belirli bir cercevenin icinde dolasmaya, kendilerini zorlamalari lazim.

Burada sizde bunu kabüllenmeniz lazimki, bilinc üzerine bilinc olur.

Simdi burada söylediginiz lafi alipta, altin bir kaba atmaya calisirsak, ayni zamanda, O zaman bizlerde Türkiyede 5000 $´a, bir 13 yasindan kücük cocuk satin alip evlenip, zevkimizi giderdikten sonra, Imam nikahinla olan evliligimize son verebiliz.

Bunlar simdi bu Komployu Milletin arasinda hazirlayan, Salafistlerden ve Saudi Arabistandan Kur´an getiren beyinlerin icinde yatan düsünceler.

Maalesef benim dinimle bunlarin dini ayni degildir

Onlarin Kur´aninda bunlar Hosgörülüp, gercek hayatta yasamaya calisabilirler, ama Lütfen burada, Cehennemin dibinde bunu yapsinlar.

Insanlarin hayatina, Sahte Müslümanliginla girmesinler.

Söylediklerimin üzerine, daha fazla bilgi istersen, "Saudi Arabistanda" dinlerini nasil yazdiklarini, burada yardimci olup bilgilendirebilirim.

Simdide bunlar, kendi kitaplarini Türkiyede yaymiya baslayip, böyle hayat sürmek istiyorlar.

Bir zamanlar Afganistanda oldugu gibi Din Polisi ayaklandirip, istedikleri gibi hareket etmek istiyor bunlar.

Eger Dinine biraz düskün olsalardi, bunlar yargilamayi bir tarafa koy, Bildirmekle ugrasirlardi, Yargiyi anca Yüce Allaha kalmis bir dava.

Bu Pislikler kendilerini O kadar yükselttilerki, Allahla bir tutup, Genc kiz Cocuklarin peslerinde.

Kendilerinin ne kadar yüce oldugunu bilmek istersen, bir sorustur bakayim, Camide VIP salonu ney ariyor, Allahin önünde her insan ayni degilmi diye.

Siz belki Alkol sevmezsiniz, "Iyi" sizi zorlayan kim.

Ben yasima göre bir es isterim, 20 sene evvelsine, 27 yasindayken, gelmislerdi yanima, 13 yasinda bir kiz teklif etmislerdi, su kiz davasini istersen Özel olarak konusabiliriz, cünkü buraya yakismaz öyle seyler.

O tarihten sonra, Elhamdürüllah Müslümanim diyen bir sahisa, iki sefer bakiyorum.

Katiyyen böyle Cocuk Tüccarlarini yanimda barindirmiyorum.

Teyzesi Orada Cocuklara bir seyler ögretmeye calisir, yegenide Cep telefonunu extra cocuklarin erisebilecegi yere birakip, yaptigi yanlislik yüzünden, Kizliklarindan olurlar.

Ispati yapilmis, Halbüki Türkiyede bile, Teyzesinin kizina tecavüzde bulunmus sahis, bütün deliller, ortaya konuldugu halde, Camiden uzaklastirilmamis, halen toplumun icinde yerini dolduruyor.

O ispat simdilerde, 19´la 20 yas arasi olmasi lazim.

Simdi Onlar öyle yapiyor diye, kendimizdemi O kadar asgiya düsüp, aynisini yapalim.

Kusura bakmayin, biraz ileri gitmis olabilirim, sadece her anlattigim gercektir burada.

Yazınızı yeni okudum, müsayit değildim kusura bakmayın.

Sadece şunu söylemek istiyorum. İslamiyet Arap dini değildir.

yazınızda demişiniz araplar 13 yaşında kız alıp evleniyor felan diye.

onu yapan ********in önde gidenidir. Müslümanda değildir

ben arapların islamiyeti yaşayış şekillerinide tasvip ettiğimi söylemedim hiç bir zaman.

konuyada gelirsek Alkolü sevmiyorum çocuğumunda alkol alan bir öğretmenden eğitim görmesini istemem

ileri de gitmediniz teşekkür ederim size.