Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 00:33   #38
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Siğara içki bağımlılık yapan kötü zararlı bir alışkanlıktır, benim için azı çoğu fark etmez,
Alıntı:
eskiden çağdaşlığı kılık kıyafet içki bale danslarla eş değer sananlar vardı
demekki kalıntıları kalmış günümüze, çok gülünç
Taliban yilani, bir zamanlarda Afganistandan atildiginda, Maalesef Tam Dinimize girmis, Ayni Hiristiyan aleminde oldugu gibi, Bunlarda Cocuklari yanlis kullanip, Medyaya yayilmisti.

Bu kalintilarin halen, cogunluk karsisinda olmamis kabül etmek, aci veren gercek.

Alıntı:
Kimsenin özel yaşantısı beni alakadar etmez,
ama eğitim alması için gönderdiğim çocuğumun öğretninin karekteri beni alakadar eder

Özel hayatla, kabiliyetin arasinda, bayagi bir ucurum oldugunu biliyorsundur, umarim.

2006, senelerine kadar, Özel ders verdigim liseli gencler, bayagi bir notlarini Matematikte ve Fizikte düzeltebildiler.

Halbuki ilk dönemde, derslere önem vermeyip, Bakis acisini genisletmek benim icin önemliydi, derslerini kendisi yapmaya mecburdu bu Cocuklar.

En mühimi sadece Ögretmek degil, Ögrenmeyi ögretmek diye ataniyordum.

Cünkü notlarini kirdiklarinda, öbür taraftan unutacaklarinin bilincinde oldugum icin, bu yönü secip, Ögrenmeyi Ögrenmelerini sagladim.

Bu Ögrencilerim genellikle Türk bile degildi, ama sinavi basariyla bitirebilmelerine yardimci oldum.

Almanca olarak, Viyetnamli ve Hindistanli ögrencilerim bile vardi, aralarinda.

Disarda ne yaparlarsa yapsinlar, bu beni hic ilgilendirmiyordu, sadece beni ilgilendiren dava, benden diledikleri bilgilerdi.

Simdi buralarda gösterdiginiz, ilgiyle, Andromeda Galaxinin yaklastiginda ne yapicaksiniz, onlaridami elestirmeye calisacaksiniz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.