Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 00:48   #41
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Sana önce ''Al rengini şehitlerimizin kanından almış al-kırmızı bayrağımız varken, niçin yeşil bayrak?'' diye sordum, ''Kem küm.., Canım sıkıldı da değişiklik olsun da...!'' dedin.
Öncelikle ''Kullandığın bayrak ''Pakistan'' bayrağıdır ve yeşil rengin bayrak üzerinde ne anlama geldiğini (senden başka ) herkes bilir.
Ne kadar tutarsız biri olduğun şimdi daha net anlaşıldı,
ben senin avatarını eleştiriyormuyum, pakistan bayrağı olduysa ne olmuş, düşman bayrağımı, ay yıldızlı olan herşeyi sevemezmiyim, tama o zaman Allaha inancın varsa, o kalpleri biliyor, bende kendimi biliyorum, hangimizde ay yıldızlı bayrağımızın sevgisi az ise o namuzsuz ******** olsun ne deresin, senin yaptığın çok büyük cahillik haberin olsun, oraya buraya bakarak bu bayrağı sevmiyor demek niyet okumaktır
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla