Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.11.12, 01:18   #45
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sen misin Piknikte Rakı İçen!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ferman Mesajı göster
Yazınızı yeni okudum, müsayit değildim kusura bakmayın.

Sadece şunu söylemek istiyorum. İslamiyet Arap dini değildir.

yazınızda demişiniz araplar 13 yaşında kız alıp evleniyor felan diye.

onu yapan ********in önde gidenidir. Müslümanda değildir

ben arapların islamiyeti yaşayış şekillerinide tasvip ettiğimi söylemedim hiç bir zaman.

konuyada gelirsek Alkolü sevmiyorum çocuğumunda alkol alan bir öğretmenden eğitim görmesini istemem

ileri de gitmediniz teşekkür ederim size.
Essasinda Saudi Arabistanda olan su 5000$ davasi, köyden alinan sekiz yasinda bir kiz Cocuguydu.

Imam nikahinla, bir ayina evlendilip, ay sonunda imam nikahini bosanmasilan sonuclanan nikahtan sonra, bu kiz Öldürülüyor, babasinada fuhusluk yapti diye gösteriliyor.

Evlenen yani alirken 5000$ ödüyor, bosanirkende bu Pezevenklere 5000$ Ödüyor.

Kiz Cocugun babasinada, baslik parasi olarak 300$ veriliyor.

Tabiki, Cocugunun ölüm haberini alan baba, en azindan Cenazesini istesede, Kiz Cocugu verilmiyor geriye.

Tam tersine, Cenazesini alabilmesi icin, bu Pezevenkler, Babasindanda 5000$ istiyorlar.

Burada bir Köylü Baba, nasil 5000$ bulsun?.

Tabiki öbür taraftanda ama simdiki Itler gidipte, Onlarin bastirdiklari Kur´ani Türkiyeye getirip, Kontrolden gecirmeden Ilk Okullara dagitiliyor.

Tabiki Talibandanda bahsetmistim, Talibani Taliban yapan bir Saudi idi, bu sahis Amerikada yetistirilip, Afganistana yollandirildi, 380 Milyon Dolarla.

Afganistanda bunlari durdurabilecek, sadece Kuzey Alianzi vardi, Bu Generalde, Amerikanin yardiminla, bir Televizyon ekibi tarafindan öldürüldü.

Böyle sahte Müslümanlari basimin östünde tutacagima, bunlari destekleyenleri kitabimdan silerim, kendi dinimi bunlarin eline birakmam.

Maalesef tam bu simdi Türkiyede yapilmiyor, Böyle santajlarla, Talibanlarin kuvvetlenmesini sagliyorlar, elemanlari sarhos, ayyas gösterme cabalarinla ugrasiyorlar.

Bilmiyorum simdi yeteri kadar aciklayabildimmi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.